Lavien Cafe Restorant
 

LAVİEN CAFE RESTORANT

Yayın Tarihi : 21/10/2021 - 14:22
Lavien Cafe Restorant
Lavien Cafe Restorant
Lavien Cafe Restorant
Lavien Cafe Restorant

Kalecik Belediyesi konuk evi olarak işletilmekte olan alanda Kalecik İlçemize renk katacak olan Lavien Cafe Restorant işletmesi açıldı.

La' Vien, Ankara'nın Kalecik ilçesinde bulunan, uluslararası yemek ve içecek hizmeti sunan bir işletmedir. Geleneksel tatlara yer vermekle beraber özel sunumları ile Dünya Mutfağı'na da ev sahipliği yapmaktadır. Usta aşçıları ve baristaları ile lezzeti ön planda tutar. Sunumları kendine özel bir mekan olarak ilerlemeye devam ederken, hijyen ve kaliteden hiçbir şekilde ödün vermemektedir. Standartların üzerinde hizmet veren La' Vien, her geçen gün kendini geliştirmeye devam eden bir işletme anlayışına sahiptir.447 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;


 
Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada