Kalecik'te Toki'den Yeni Proje
 

KALECİK'TE TOKİ'DEN YENİ PROJE

Yayın Tarihi : 15/09/2021 - 07:59
Kalecik'te Toki'den Yeni Proje

Toplu Konut idaresi Başkanlığınca Kentsel Dönüşüm Kapsamında ilçemiz çanşa Kale Mahallesine 188 konut 1 adet cami ve Halit Cevri Aslangil Mahallesine ise 56 konut yapılması ve Alt yapı ve çevre düzenleme işine  yönelik 14 Eylül 2021 tarihinde bir ihale gerçekleştirildi.

Böylelikçe İlçemize toplamda 244 konut kazanırılmış oldu. Yapılacak bu proje ile ilçemizdeki konut sıkıntısı da giderilmiş olması hedefleniyor.78 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;


 
Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada